אסטרטגיה פיננסית

לדני היו חמישה שקלים…..

הרבה חידות מתחילות כך במטרה להגיע לסכום הסופי שנשאר בידיו של דני.
מה דני עשה עם הכסף? האם השקיע אותו? האם רכש נכסים? בכלל, מה היה מצב השווקים באותה חידה.
גם אנו נמצאים בתוך חידה מתמדת ומחשבים את דרכנו במבוכי הכלכלה. האם בחרנו באסטרטגיה נכונה?  מה ניתן לעשות על מנת למקסם את התמורה?
במספר מפגשים ננתח את הסטטוס הפיננסי וננסח אסטרטגיה סדורה לפעולה.

יעוץ פיננסי בלתי תלוי

אם צברתם או ירשתם סכום משמעותי או אם אתם חוסכים ברצינות. אם אתם מרגישים, בצדק, שמי שמייעץ לכם, גם מוכר לכם  – שווה לכם לדבר איתי.
אני מספק יעוץ פיננסי בלתי תלוי למספר מצומצם של משקי בית שמבינים שלמידע אוביקטיבי  וזווית ראיה רחבה יש ערך.  אני לא תלוי באף ספק: אף גוף פיננסי לא משלם לי עמלות.
אני לא רק אובייקטיבי: אני מספק ידע מקצועי באופן מונגש. המטרה שלי היא תמיד שתבינו כמה שיותר וששום מונח לא יישאר "סוד מקצועי" ושהשליטה תישאר תמיד אצלכם.
אני רואה את התמונה כולה: לעתים שמירה על גמישות, שליטה של הדור המייסד או נראות מול הבנקים, חשובים לא פחות מעוד עשירית אחוז.
למי שבוחר להסתכל על זה דרך "מה יוצא לי מזה" :  עד היום בכל תהליך ליווי פיננסי שנגעתי בו,  משק הבית הרוויח עשרות אלפי שקלים במיסים, עמלות ודמי ניהול מיותרים .

יעוץ משכנתאות מיוחדות

אם אתם מבקשים לקחת משכנתא רגילה של כמה מאות אלפי שקלים לצורך דירת מגורים ראשונה: אינכם צריכים אותי. יש בארץ מספר רב של יועצי משכנתאות טובים שידעו לתת לכם שירות. אשמח להמליץ על אחד קרוב למקום מגוריכם.
אם ההלוואה מורכבת  או גדולה במיוחד. .אם אתם חושבים על תכנון פיננסי או  תכנון מיסוי יצירתי.  אם הנכס יוצא דופן, נמצא בחו"ל או אם יכולת החזר ההלוואה שלכם יוצאת דופן  דברו איתי.
במשחק הזה יש המון כסף.  יצירתיות והכרות מעמיקה עם השוק  הופכות אותי למלווה ויועץ פיננסי עם ידע ללא תחרות.